1. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa – po Mszach Św., z wyjątkiem piątku. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 8.30.

2. Dziś Msza Święta na cmentarzu, o godz. 11.30. Po Mszy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa przy figurze.

3. W środy o godz. 16.25 różaniec i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek od godz.16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek, 23 czerwca, o godz. 8.00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

5. Do odbioru są filmy z Nawiedzenia.

6. 20 czerwca, czyli miesiąc po Nawiedzeniu naszej parafii przez kopię Ikony MB Jasnogórskiej, organizowana będzie pielgrzymka dziękczynna na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 8.30, powrót po Apelu Jasnogórskim.

7. Ks. Tomasz Kalinowski organizuje pielgrzymkę rowerową z Dobrzejewic na Jasną Górę. Pielgrzymi w naszej parafii będą gościć na noclegu z 26 na 27 czerwca. Chętnych do przenocowania pielgrzymów proszę o zgłoszenia. Będzie ok. 20 osób. Jest też możliwość dołączenia do pielgrzymki.

8. Powstała strona internetowa naszej parafii: www.parafiazygry.pl

9. Dziękuję za posprzątanie świątyni i kwiaty mieszkańcom Chodaków. O posprzątanie świątyni na niedzielę proszę mieszkańców Dzierząznej.

10. Za modlitwy w intencji parafii oraz za wszystkie ofiary na rzecz parafii, składam serdeczne Bóg zapłać.

11. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli i tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom składam serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.