1. W czasie dziękczynnej pielgrzymki na Jasną Górę został zakupiony ornat maryjny jako dar wdzięczności za Nawiedzenie. Natomiast z rezerw pozostałych po kilku ostatnich pielgrzymkach zakupiono obrusy z emblematami maryjnymi na 3 ołtarze.

2. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa – po Mszach Św., z wyjątkiem piątku.

3. W sobotę I sobota miesiąca. O godz. 9.00 – Msza Św., różaniec i spotkanie Koła Żywego Różańca.

4. W środy o godz. 16.25 różaniec i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek od godz.16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Pielgrzymka rowerowa z Ks. Tomaszem Kalinowskim przybędzie jutro ok. godz. 19.00. We wtorek o godz. 8.00 pielgrzymi będą sprawowali Eucharystię.

6. W sobotę, zgodnie z dekretem ks. Bpa Krzysztofa Wętkowskiego, nastąpi zmiana Księdza Proboszcza. Kanoniczne wprowadzenie i powitanie nowego Ks. Proboszcza Bogusława Karasińskiego odbędzie się w niedzielę, 2 lipca 2023, na Mszy Św. o godz. 11.30, na którą serdecznie zapraszam w imieniu swoim i Ks. Bogusława.

7. Podziękowania

8. Dziękuję za posprzątanie świątyni i kwiaty mieszkańcom Dzierząznej. O posprzątanie świątyni na niedzielę proszę mieszkańców Leszkomina.

9. Za modlitwy w intencji parafii oraz za wszystkie ofiary na rzecz parafii, składam serdeczne Bóg zapłać.

10. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli i tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom składam serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.